Kabel dwu żyłowy do gitary, basu, mikrofonu, studia i na scenę. Wynikiem wykorzystania materiałów do jego produkcji, jest nowy poziom przejrzystości w dźwięku.


IGL Przewodnik miedziany - drut: wpływa na otarte i rozszerzone brzmienie w zakresie średnich i wysokich pasm.


DWA PRZEWODNIKI MIEDZIANE - DRUT: Eliminuje interakcje pomiędzy „wiązkami / nićmi „ kabla.


ZRÓWNOWAŻONA GEOMETRIA: Dostarcza większej dynamiki i poczucie wymiarowości w dźwięku.


SPIENIONA POLYPROPYLENOWA IZOLACJA: W kablu Lyric HG minimalizuje przestrzeń wokół przewodnika, aby zachować dynamikę i równomierne rozłożenie detali.

WIELKOŚĆ PRZEWODNIKA 20 AWG: Wystarczająco gruby, aby nadać brzmieniu krzepkości i znaczenia, wystarczająco cienki aby wyeliminować anomalie efektu „kożucha” pokrywającego dźwięk.


POSZYCIE WĘGLOWE: W celu wyeliminowania zniekształceń w trakcie mechanicznych zmian kabla takich jak, skręcanie, uderzanie, zginanie.


WYSOKA GESTOŚĆ MIEDZI W EKRANIE: Pozwala na używanie kabla w środowisku, w którym występuje potencjalnie wiele czynników zakłócających.


NISKA POJEMNOŚĆ: Pozwala wykorzystać kabel na długich odcinkach bez osłabienia wysokich częstotliwości.


W zakresie niskich częstotliwości: bas mocny, zanikanie dźwięku po zagraniu nuty i czas jego wybrzmiewania jest bardzo naturalny.


Harmoniczna integralność: dźwięk jest klarowny z dużą ilością detali, zobrazować go można do patrzenia na las, widzi się zarówno pojedyncze drzewa i cały las.


W zakresie wysokich częstotliwości: Słychać naturalny i otwarty dźwięk bez niczego dodatkowego ekstra.

Lyric HG

Oferujemy kable Evidence Audio o standardowych długościach ( 3/4,5/6 metry ) lub na  wymiar  dla różnych instalacji audio, takich jak studia nagrań, nagłośnienie sceniczne, studia radiowe i telewizyjne, kluby, instalacje PA w salach konferencyjnych, sprzęt Hi Fi, kable instrumentalne, okablowanie pedalboardów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową dla sklepów muzycznych.