Kabel do gitary, basu, do studia i na scenę. Stosowany tam gdzie jest wymagane przesłanie dźwięku bez degradacji. To co po jednej stronie wchodzi do kabla, po drugiej wychodzi niezmienione. Kabel bardzo „muzykalny” i dający zaufanie.

 

IGL Przewodnik miedziany - drut, zapewnia brak męczącego brzmienia w zakresie pasma środkowego i wysokiego.

 

RDZEŃ PRZEWODNIKA: Zapewnia mocny, wyartykułowany dół, z szybkim i klarownym środkiem.

 

WIELKOŚĆ PRZEWODNIKA 20 AWG: Wystarczająco gruby, aby nadać brzmieniu krzepkości i znaczenia, wystarczająco cienki aby wyeliminować anomalie efektu „kożucha” pokrywającego dźwięk.

 

IGL SPIRALNY EKRAN: Równoległa geometria przewodnika w kablu Melody minimalizuje zniekształcenia lepiej, niż w kablach z plecionym ekranem. 

POKRYCIE EKRANEM W 98%: Gwarantuje pełną ochronę przez zakłóceniami. 

SPIENIONA POLYPROPYLENOWA IZOLACJA: W kablu Melody minimalizuje przestrzeń wokół przewodnika, aby zachować dynamikę i równomierne rozłożenie detali. 

POSZYCIE WĘGLOWE: W celu wyeliminowania zniekształceń w trakcie mechanicznych zmian kabla takich jak, skręcanie, uderzanie, zginanie. 

NISKA POJEMNOŚĆ: Pozwala wykorzystać kabel Melody na długich odcinkach bez osłabienia wysokich częstotliwości.

 

Zastosowanie: gitara, gitara basowa, sygnały liniowe w studiu i na scenie, instrumenty klawiszowe.

 

Rdzeń kabla w postaci drutu sprawia, że w niskich pasmach dźwięk „uderza” mocno, szybko i dokładnie odpowiada.

 

Wykorzystane materiały izolacyjne w kablu Melody powodują, że brzmienie jest otwarte, zachowuje integralność w harmonicznych przy niskich i wysokich poziomach słuchania lub grania. Przy absolutnie jasnych barwach, nie ma odczucia kłucia dzwięku. 

MELODY

Oferujemy kable Evidence Audio o standardowych długościach ( 3/4,5/6 metry ) lub na  wymiar  dla różnych instalacji audio, takich jak studia nagrań, nagłośnienie sceniczne, studia radiowe i telewizyjne, kluby, instalacje PA w salach konferencyjnych, sprzęt Hi Fi, kable instrumentalne, okablowanie pedalboardów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową dla sklepów muzycznych.