Kabel przeznaczony do sygnałów liniowych, giętki, w zbitej i zwartej obudowie, do zastosowania w sytuacjach, w których wymagana jest duża elastyczność, bez utraty jakości w dźwięku. Zaprojektowany z główną ideą Evidence Audio, aby zredukować maksymalnie straty pomiędzy włóknami linki kabla i doprowadzić do efektu przechodzenia muzyki przez kabel w niezmienionej formie.

 

IGL-ECS Przewodnik - linka: minimalizuje efekt strat pomiędzy „włóknami” kabla;

* w kablach jest największym źródłem zniekształceń.

 

WYSOKIEJ CZYSTOŚCI MIEDŹ: Użyta w kablu Reveal w środkowych i wysokich pasmach daje otwarty i poszerzony zakres, bez sztuczności, przejaskrawienia.

 

WYSOKA GĘSTOŚĆ MIEDŹI EKRANU: Zapewnia właściwą ochronę przed zakłóceniami i jednocześnie utrzymuje elastyczność. IGL Spiralny Ekran: Równoległa geometria przewodnika w kablu Reveal minimalizuje zniekształcenia lepiej, niż w kablach z plecionym ekranem. 

 

IZOLACJA ORGANICZNA: W kablu Reveal zastosowano niebielony bawełniany oplot przewodnika z niską ciągłą przewodnością, inną niż w izolacji polimerowej, aby zachować dynamikę i równomierne rozłożenie detali. 

 

POSZYCIE WĘGLOWE: W celu wyeliminowania zniekształceń w trakcie mechanicznych zmian kabla takich jak, skręcanie, uderzanie, zginanie.

 

NISKA POJEMNOŚĆ: Pozwala wykorzystać kabel Reveal na długich odcinkach bez osłabienia wysokich częstotliwości.

 

W zakresie niskich częstotliwości: bas mocny, sprężysty, szczupły, szybki, zdefiniowany bez ociężałości. Dzięki swojej charakterystyce łatwiej przedziera się w miksach.

 

Wymiarowość: dzięki kablowi Reveal wrażenie trójwymiarowości dźwięku jest o wiele bardziej wyczuwalne, zwłaszcza z instrumentami akustycznymi, które mają zainstalowane pickup'y lub czystymi brzmieniami instrumentów elektrycznych. Dynamika nie jest dłużej tłumiona, dzięki temu brzmienie jest głośniejsze, a dźwięk strun jest grubszy.

 

W zakresie wysokich częstotliwości: Mniej męczący dźwięk i bardziej naturalny w pasmach środkowych i wysokich. Jest mniej efektu „FIZZ” na końcu wysokich częstotliwości używając efektów typu distortion czy overdrive. Wyraźnie słychać pojedyncze dźwięki akordów grając power chords. Dużo więcej klarowności bez przykrywania innych instrumentów w miksach.

REVEAL

Oferujemy kable Evidence Audio o standardowych długościach ( 3/4,5/6 metry ) lub na  wymiar  dla różnych instalacji audio, takich jak studia nagrań, nagłośnienie sceniczne, studia radiowe i telewizyjne, kluby, instalacje PA w salach konferencyjnych, sprzęt Hi Fi, kable instrumentalne, okablowanie pedalboardów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową dla sklepów muzycznych.